Након кратког предаха, ученици у Србији од сутра се враћају редовној настави и школским обавезама. Зимски распуст трајао је од 16. до 20. фебруара, а у комбинацији са викендима донео је чак девет узастопних нерадних дана, које су ђаци искористили за одмор и пуњење енергије. Повратком у клупе наставља се друго полугодиште, а пред ученицима су нови изазови, провере знања и наставак школске године у устаљеном ритму.
После мини-распуста који је обухватио период од 16. до 20. фебруара, уз два викенда који су га додатно продужили на ...
