Cреда, јун 24, 2026
Palanačke vesti
  • Локалне вести
  • Политика и друштво
  • Слободно време
Нема резултата
Види све резултате
  • Локалне вести
  • Политика и друштво
  • Слободно време
Нема резултата
Види све резултате
Palanačke vesti
  • Локалне вести
  • Политика и друштво
  • Слободно време
Почетна Политика и друштво

Матица Српска им смета јер је српска

Ово нема везе ни са влашћу, ни са изборима, ни са Александром Вучићем, ни са Милошем Вучевићем

Andjela User by Andjela User
17.02.2026
у Политика и друштво
0
Матица Српска им смета јер је српска
0
Дељење
14
Прегледа
Share on FacebookShare on Twitter
Народни посланик Дане Станојчић осудио је насиље блокадера које се догодило синоћ у Новом Саду.

– Матица Српска им смета јер је матица и јер је српска. Смета им јер је чувала српски идентитет и у најтежим временима окупације, прогона и страдања. Смета им јер је очувала а и данас чува српски идентитет. Смета организованој и од споља финансираној садомарксистичкој камарили јер им не дозвољава да Србију и српски народ баце под ноге. Због тога нападају, вређају и пљују, чак и српског Патријарха и Митрополита. Шта је следеће – каменовати Жичу, посејати „пасја гробља“ по Србији, обновити рад гулага?

Ово нема везе ни са влашћу, ни са изборима, ни са Александром Вучићем, ни са Милошем Вучевићем, ни са Српском напредном странком. Ово је атак на Србију, ово је црвена линија која одваја добро од зла, које одваја државотворност од издаје! Једино добро у свему што се догодило у Новом Саду на обележавању 200 година Матице Српске је то, да се виде и спознају праве намере, да чак и они који то до сада нису схватали, схвате, да је једина мета – Србија!

Via: Политика
Тагови: НАПАД БЛОКАДЕРАнапад на Матицу Српскунасиље блокадера
Претходни пост

„НИШТА ИМ НИЈЕ СВЕТО“ Рајић о нападу блокадера на црквене великодостојнике: То су исти они који су попут паса лајали на свештенике

Следећи пост

ВУЧИЋ СЕ ОГЛАСИО ИЗ ЊУ ДЕЛХИЈА: Поносан сам што представљам Србију

Следећи пост
ВУЧИЋ СЕ ОГЛАСИО ИЗ ЊУ ДЕЛХИЈА: Поносан сам што представљам Србију

ВУЧИЋ СЕ ОГЛАСИО ИЗ ЊУ ДЕЛХИЈА: Поносан сам што представљам Србију

Оставите одговор Одустани од одговора

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Palanačke vesti

redakcija@palanackevesti.rs

Категорије

  • Локалне вести
  • Политика и друштво
  • Слободно време
  • Хроника
  • Естрада
  • Импресум

Запратите нас

Нема резултата
Види све резултате
  • Локалне вести
  • Политика и друштво
  • Слободно време