Представници мађарског МОЛ-а стигли су у Србију и започели дубинску анализу пословања Нафтне индустрије Србије, сазнаје Тањуг.

Представници МОЛ-а су, као што је било и планирано, започели обилазак кључних капацитета НИС-а.
Мађари од јутрос обилазе пумпе НИС-а, а почели су од севера земље, то јест од Суботице, а очекује се њихов долазак и у Рафинерију и Петрохемију.

