Министарка рударства и енергетике Дубравка Ђедовић Хандановић састала се данас у Београду са министром спољних послова и трговине Мађарске Петером Сијартом, са којим ће разговарати о могућем међународном договору Србије и Мађарске за НИС, али и о свеукупној сарадњи две земље.

Састанак је почео око 10 сати, у Палати Србија.
„Имамо и друге области сарадње, енергетика је у питању, тако да ћемо наставити наше стратешке разговоре по том питању“, рекла је Ђедовић Хандановић пре неколико дана када је најавила посету Сијарта.

